Avantajlarımız

"Ledeksan LED Teknolojileri" olarak her geçen gün sizler için yeni fikirler bulmak, yeni çözümler üretmek için çalışıyoruz. Her zaman için önceliğimiz, sorunu çözmek ve gerekli olan çözümü sizlere sunmaktır. Bu sektörde 10 yıldır faaliyet göstermekte ve bu prensipler ile çalışmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet ve daha uygun fiyatı sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz!

İşte Avantajlarımız;

DOĞRUDAN SATIŞ

Sizlere kaliteli ürünü uygun fiyattan sunabilmek için hiçbir aracı olmadan doğrudan ithalat yapıyor ve en iyi ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Dolayısıyla ithalat işlemlerimizi kendi bünyemizde yürütüyor, sizlere de bu maliyeti uygun fiyat ile sunuyoruz.

Siz de alışverişinizi ledeksan.com üzerinden yapın, cebiniz hesaplı kalsın!

UZMAN EKİP

Kendi bünyemizde imalat yapıyor ve alanında uzman ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Amacımız en iyi çözümü en iyi uzman bilgisi ve becerisiyle sizlere ulaştırmak! Teknik ekibimizde yer alan her bir ekip arkadaşımız, bu sektörde deneyimli ve uzman konumundadırlar. Her geçen gün uzman ekibimiz sizler için yeni çözümler üretiyor ve üretim tekniklerini geliştiriyorlar.

Bu sektörde 10 yıldır uzman bilgisi ve becerisi ile sizlere hizmet sunmaktayız!

KENDİNE AİT FOTOĞRAFLAMA

Ledeksan olarak hem internet sitemiz hem de sosyal medya hesaplarımızda yer alan tüm ürün fotoğraf ve videoları kendi bünyemizde bulunan fotoğrafçı ekibimiz ile çekilmekte ve işlenmektedir. Hiçbir ürün görseli başka bir kaynaktan alıntı değildir, kendi ürünlerimize ait çekimlerdir. Dolayısıyla ürünlerimiz tamamen fotoğraflarda gördüğünüz gibidir.

Satın alırken ne aldığınızı görmek en doğal hakkınız!

AKTİF SOSYAL MEDYA EKİBİ

Sektörde bir ilk olarak tamamen aktif sosyal medya hesaplarımız ve 7/24 iletişime geçebileceğiniz WhatsApp hattımız ile sizlere her an ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verebiliyor, merak ettiklerinizi cevaplayabiliyoruz. Sosyal medya ekibimiz sizlere her geçen gün yeni içerikler ve yeni hizmetler sunabilmek için çalışıyor.

Sektörün ilk sosyal medya ekibi ile her an hizmetinizdeyiz!

.

Ledeksan olarak sizlere 'RGB LED Ekran' kapsamında hem toptancı hem de imalatçı olarak hizmet vermekteyiz!

.