LED Ekran Sistemleri

Günümüz dünyasında değişen teknolojinin de etkisiyle reklam sektörü ve tanıtım alışkanlıkları da değişti ve gelişti. Bundan 40 yıl öncesine gittiğimizde reklamlar insanlara gazete, radyo ve televizyon aracılığıyla ulaşıyordu. Ancak günümüzde reklam kanalları da tanıtım yöntemleri de oldukça çeşitli hale geldi. Bu değişim ve gelişimde internetin katkısı ise oldukça büyük. İnternet sayesinde insanlar her türlü içeriğe ve ürüne istedikleri zaman ulaşabilme özgürlüğüne sahip oldular.

Gazete, radyo ve televizyon gibi sadece belirli zaman dilimlerinde ulaşabildikleri bir kaynaktan, her an ulaşabildikleri bir platforma geçiş yaptılar ve bu sayede istedikleri bilgiye istedikleri zaman sahip olabildiler. İnternetin yaygınlaşmasının ardından ise hayatımıza akıllı telefonlar girdi ve akıllı telefonlarla birlikte internete erişim daha da kolaylaştı. Artık cebizimdeki bir akıllı telefon ile her an her türlü bilgiye erişebiliyor ve sosyal medya sayesinde de sanal bir topluluğa dâhil olup gelişmeleri takip edebiliyoruz. Akıllı telefonlar ve internetin birleşmesiyle de reklamlar daha aktif, daha hızlı ve daha özgür bir şekilde insanlara ulaşır hale geldi.

Reklam sektörünün bu şekilde bir gelişim kazanması da markalara kendilerini çok daha büyük çaplı ve çok daha yüksek bütçeli tanıtım projeleriyle müşterilerine sunma imkânı verdi. Günümüzde markalar yüksek bütçeli reklamlar ile prestijlerini vurguluyor veya internet üzerinde yaptıkları çok büyük çaplı bir reklam aracılığıyla müşterilerinin bilinçaltına yerleşiyorlar. Son yıllarda bu yöntemlere ek olarak artık markalar mağazalarına, caddelere, geniş yollara ve daha birçok alana LED ekranlar kullanarak kendi reklamlarını verebiliyorlar.

LED ekranlar sayesinde markalar reklamlarının maliyetini televizyon panellerine kıyasla çok daha uygun hâle getirebiliyor. Üstelik LED ekranlar aracılığıyla reklamlarını istedikleri şekilde yönetebiliyor ve değiştirebiliyorlar. Örneğin bir ayakkabı markası LED ekran üzerinde verdiği reklamı yeni ürün modelleri geldiğinde sadece bilgisayar üzerinden kullanılan bir program aracılığıyla LED ekranına vereceği reklamı yeni ürün modelleriyle güncelleyebiliyor. Ayrıca LED ekranlar hem uzun ömürlü hem de suya dayanıklı oluşu sayesinde de markaların tercihi oluyor.

Ledeksan LED Teknolojileri olarak ise bu sektörde 10 yıllık tecrübeyle LED ekran sistemleri üzerine müşterilerimize hizmet sunuyoruz. LED ekran sistemlerinde kullanılan malzemelerin bir kısmını hiçbir aracı olmadan doğrudan ithal ediyor, bir kısmını ise kendimiz üretiyoruz. Yalnızca yerel müşterilere değil, Balkanlar ve Afrika başta olmak üzere yurt dışından da birçok müşteriye LED ekran çözümleri sunuyoruz.

Uzun yıllar sadece reklam firmaları ve LED ekran sektörü için toptan satış hizmeti sunmuş olan Ledeksan, artık son kullanıcıya da hitap etmeye ve herkes için LED ekran çözümleri sunmaya başlamıştır. 2019 yılı Ocak ayından itibaren Perpa Ticaret Merkezi'nde açtığımız Showroom ile müşterilerimiz artık önce LED ekran sistemlerimizi tanıyor, görüyor ve bu doğrultuda ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar.

Showroom'da görebileceğiniz Led ekran sistemleri;

  1.        Dış Mekân LED Ekranlar
  2.        İç Mekân LED Ekranlar
  3.        Mağaza/AVM LED Ekranlar