OEM

Dış Mekan LED Paneller

Dış mekanda kullanılan Led Ekranlarda kullanılan Led Panellerdir. Dış Mekan Led paneller IP65 Yalıtım standartlarına uygun olduğu için kar ve yağmur gibi hava şartlarında çalışmaya uygundur. Dış Mekan led panellerin ışık şiddeti yüksektir ve güneş ışınlarının etkisini azaltmak için led lambaların önünde koruyucu maske bulunur.

İç Mekan LED Paneller

İç mekan led paneller yakından net görüntü verdikleri için daha çok konferans salonları, toplantı odaları, mağaza içi uygulamalar ve daha bir çok kapalı ortamda kullanılır. Geniş görüş açısı, yüksek çözünürlük, doğru renk gösterimi çarpıcı kontrast ve yüksek parlaklığa sahiptir. Metrekarde ki piksel sayısı yüksektir.

Novastar Kontrol Kartları

NovaStar Kontrol Kartları Led ekranlardaki renk bloklarını ve hatalı renk problemlerini çözmek için tasarlanmış profesyonel sistemlerdir. NovaStar kontrol kartlarında, tam gri tonlamalı kalibrasyon, piksel optimizasyonu, otomatik modül kalibrasyonu ve dinamik algoritma ile güç tasarrufu özellikleri vardır.

Huidu Kontrol Kartları

LED ekranlarda kullanılan Huidu kontrol kartlarıdır. Fiyat performans odaklı olan Huidu kontrol kartlarıyla kaliteli ürün deneyimini yaşayabilirsiniz. Huidu kontrol kartları 2 yıl garantilidir.

Adaptörler

LED ekranlarda kullanılan CZCL marka adaptörlerdir. 5 Volt serisi olan bu adaptörler akım korumalıdır ve LED ekranınızın ömrünü uzatır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

CNC Kasalar

LED ekranlarda kullanılan CNC kasalardır. Modüler yapıda universal şekilde 1 mm sac malzemeden üretilen CNC kasalarımız 2 yıl garantilidir.
To Top