BLOG

ledeksan-sitesi-yenilendi

Ledeksan Web Sitesi Yenilendi!

Ledeksan Web Sitesi Yenilendi! 2021-07-04 15:17:41

Ledeksan LED Teknolojileri olarak web sitemizi sizler için yeniledik! 12 yıldır LED sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, size daha iyi hizmet verebilmek ve ürünlerimizi size daha iyi tanıtabilmek adına web sitesini yeniledi. Daha canlı ve renkli ürün tanıtımları, daha pratik arayüz ve kolay teklif alma sistemiyle sizlerin kullanımına açılmıştır. Türkiye’de LED sektöründe tecrübeli markalardan biri olan LEDEKSAN, kendi bünyesinde dış mekan ve iç mekan ürünleri olmak üzere iki ayrı kategoride pek çok ürünü müşterilerine sunmaktadır. Yıllardır uzman kadrosu ile LED ekranda yenilikçi çözümler sunmayı ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı kendine hedef bilmiş olan LEDEKSAN, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla birleştirerek müşterilerine sunmaktadır. Dış mekan LED ekranlarda P10, P6.67, P6, P5, P4, P3 ve P2.5 LED ekran seçenekleri mevcuttur. Bütün dış mekan ürünlerinde IP65 su geçirmez yalıtım sertifikası mevcuttur ve hepsi yağmurlu, karlı hava şartlarında sorunsuz çalışmaktadır. İç mekan LED ekranlarda ise P5, P4, P3, P2.5, P2, P1.86 LED ekran seçenekleri mevcuttur. İç mekan ürünleri kapalı ortamlarda, iç mekan platformlarda kullanılmak üzere tasarlandığı için su geçirmez özelliği mevcut değildir. Ancak iç mekan LED ekran ürünleri de bulundukları iç mekan ortamın ışık şartlarına göre değişmekle birlikte yüksek kalitede görüntü ve canlı renk sunabilmektedir. LED ekran teknolojileri de diğer pek çok teknolojik alanda olduğu gibi yıllardır gelişmekte ve değişmektedir. LED ekranlar günümüzde pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Örneğin dış mekan ürünleri: bilgilendirme panoları, durak tabelaları, bina ön cepheleri, açık hava konserleri, mağaza dış tabelaları gibi açık hava reklamcılığının yapıldığı birçok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca iç mekan LED ekranları da kapalı gösteri alanları, kapalı alanlardaki sahneler, fuar alanları, toplantı ve konferans salonları gibi alanlarda verimli olarak kullanılabilmektedir. LED ekranlar sayesinde markanıza ve ürünlerinize dair görsel içeriklerinizi HD kalitede müşterilerinize sunabilirsiniz. Kurulduğu günden beri 12 yıldır bu sektörde yüksek kalite prensibiyle hizmet veren LEDEKSAN LED Teknolojileri, müşterilerin ihtiyacına en uygun LED ekran ürününü sunmakta ve ürünlerde 2 yıl garanti vermektedir. Kurulum sonrası için teknik destek hizmetimiz de mevcuttur.

Daha Fazla Oku
dis-mekan-led-ekran

Dış Mekan LED Ekran

Dış Mekan LED Ekran 2021-07-09 14:00:09

Bilgilendirme panoları, bina cephe giydirmeleri, mağaza dış tabelaları ve belediye totem led ekranları gibi bir çok alanda dış mekan led ekranlar kullanılmaktadır. Dış mekan led ekranlar, led ekranı oluşturan led panellerin IP65 yalıtım standartlarına uygun olması nedeniyle yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarında sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır. Dış mekan led panellerin ışık şiddetinin yüksek olması ve led lambaların önünde korucu maske bulunması güneş ışığına direk maruz kaldığı zamanlarda dahi kırılmayı minimuma indirerek net görüntü vermesine olanak sağlamaktadır. Led ekranların üzerinde bulunan led lambaların birbirlerine olan mesafesine göre çözünürlüğü veya diğer bir ifade ile pikseli farklılık göstermektedir. Led lambaların birbirine yakın olması çözünürlüğü arttırmakta ve haliyle de yakından net görünmesini sağlamaktadır. Yapılacak olan led ekranın hangi dış mekan led panelden oluşacağına karar verebilmek için en yakın izleme mesafesinin bilinmesi en büyük kriterdir. Led ekran bina üzerinde olacaksa ve en yakın izleme mesafesi 25-30 metreden fazla ise P10 Dış Mekan led ekran ideal olacaktır. Ancak led ekran mağaza girişinde göz hizasında ve en yakın izleme mesafesi 3 metre gibi ise P3 Dış Mekan Led Ekran kullanmak idealdir. Led panel üzerinde bulunan led lambaların birbirlerine olan mesafesi 10 mm ise bu led ekran P10 Dış Mekan led ekran olarak adlandırılırken, led lambaların birbirlerine olan mesafesi 4 mm ise P4 Dış mekan led ekran olarak adlandırılmaktadır.

Daha Fazla Oku
ic-mekan-led-ekranlar

İç Mekan LED Ekranlar

İç Mekan LED Ekranlar 2021-07-29 09:37:38

Firmaların veya kamu kuruluşlarının kendi tanıtımlarını yapmaları, ziyaretçilerine veya müşterilerine kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için kullandıkları ürünler; gelişen teknoloji ile beraber yerini LED ekranlara bırakmaya başladı. Bu doğrultuda da iç mekan alanlarda reklam ve tanıtım yöntemleri iç mekan LED ekranlarla güçlendi ve şekillendi. İç mekan LED ekranlar: TV stüdyoları, konferans salonları, toplantı odaları, konser ve fuar alanları gibi bir çok noktada kullanılabilmektedir. İç mekan LED ekranlarda kullanılan LED panellerin çözünürlüğünün yüksek olması nedeniyle yakından net görüntü vermektedir. 16 cm x 32 cm ebatlarındaki LED paneller ile konfigüre edilen iç mekan LED ekranlar, panel ölçülerinin katlarına göre istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Reklam ve tanıtım filmlerinizi veya görsellerinizi anlık olarak LED ekrana yansıtabilir. Görsellerin çözünürlüğüne bağlı olmakla birlikte, iç mekan LED ekranlar sayesinde HD kalitede görüntü yansıtabilirsiniz. İç mekan LED ekranlarda izleme mesafesi ürünlere göre değişmekte olup en az 2-3 metre, en fazla da 6-7 metre mesafeden görüntüleri net bir şekilde izlemek mümkündür. Enerji tüketimi düşük olan iç mekan LED ekranlar yüksek görüntü performansı ve 100.000 saat kullanım ömrüne sahiptir. İç mekan LED ekranlar pek çok görüntü ve video formatı desteklemektedir ve bu sayede istediğiniz materyali kullanarak iç mekan LED ekranlarda tanıtım yapabilirsiniz. İç mekan kullanımına uygun olan ürünlerimiz kapalı alanlarda en iyi parlaklık oranını ve renk kalitesini sunmaktadır. İç mekan LED ekranlar: P5, P4, P3, P2.5, P2 ve P1.86 şeklinde farklı çözünürlükler ve kullanım alanı sunabilen ürün çeşitliliğine sahiptir. 16cm yükseklik 32 cm genişliğinde ki iç mekan LED panellerden oluşan LED ekranları bu ölçüler dikkate alınarak istenilen ölçüde veya metrekarede üretmek mümkündür. İç mekan LED panellerin çözünürlüğünün yüksek olması veya diğer bir ifade ile piksellerinin yoğunun olması nedeniyle yakından net görüntü ile izlenebilmektedir. LED ekranlarda veri gönderimi Wi-Fi , CAT-6 veya HDMI bağlantı ile yapılabilmektedir. Ayrıca Video Processor kullanımı ile anlık veri aktarımı da mümkündür. İç Mekan LED ekranlarda enerji tüketimi düşük olmasına karşın görüntü performansı yüksektir. 2009 yılından beri LED ekran sektöründe hizmet veren firmamız, yıllardır en iyi kaliteye sahip ham madde ürünler ve tecrübeli üretim kadrosu ile en iyi LED ekran deneyimini sunmayı hedefliyor. LEDEKSAN olarak sizlere en uygun iç mekan LED ekran ürününü tespit ediyor ve en uygun hizmeti müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizlere sunuyoruz.

Daha Fazla Oku
To Top