Fuarlarda LED Ekranlarla Bir Adım Öne Geçin!

fuar-led-ekran

Fuarlarda LED Ekranlarla Bir Adım Öne Geçin!

Fuarlarda LED Ekranlarla Bir Adım Öne Geçin! 2022-08-29 12:35:45

Yapılan araştırmalara göre insanlar doğası gereği bir mesajı bir video ile izlediklerinde %90'ını, metin olarak okuduklarında ise %10'unu hafızalarında tutmaktadır. LED ekranlarda gösterilen videolar, mesajı müşterilere sunmanın mükemmel bir yoludur. Şirket tanıtımlarınızı yapmak, marka bilinirliğini arttırmak için LED ekran kullanmanın çok büyük artıları vardır. LED ekranlar şirket haberlerini yayınlamak, gelecek projeleri tanıtmak ve bilgilendirme yapmak için son zamanlarda en fazla kullanılan ürünlerdir.

Gelişen teknoloji ile beraber LED ekranlarda piksel yoğunluğu artmış, yakından daha net görüntü verme imkanı da yükselmiştir. Aynı zamanda LED ekran fiyatlarının uygun maliyetlerini gelmesi zaman içinde fuar standlarının da ayrılmaz bir parçası haline gelmesini sağlamıştır. Standınıza uygun hazırlanmış bir LED ekran fuar stand ziyaretçilerinin dikkatini çekip onlarla iletişim kurmanın başlangıç noktası olabilir. Fuar standınıza en güncel ve gelişmiş LED teknolojisini entegre ederek, fuar standınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Sektör ile ilgili yılda bir kez yapılan fuar organizasyonlarında 3-4 gün gibi kısa bir süre içerisinde firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için verdiğiniz zorlu mücadelede LED ekranların görsel ve yenilikçi uygulamalarını kullanmak etki oranınızı arttıracaktır. Fuar standınıza benzersiz ve farklı bir görüntü kazandırmak için LED ekranınız için düz, kavisli, oval, 45 derece açılı veya zemine uygulanacak şekilde çözümler üretmek mümkün. Fuar standındaki LED ekranı; göz alıcı grafikler, renkli animasyonlar veya canlı video görüntüleri ile kullanabilirsiniz. Fuar standlarına da çoğunlukla iç mekan LED ekranlar kullanılmaktadır. İç mekan LED ekranlar daha yoğun pikselli ve yakından daha net görüntü sağlamaktadır. Fuar standlarında taşınabilir (rental) LED ekran kullanılmaktadır. Çünkü Rental LED ekranların montaj ve demontajı kolay yapılmaktadır. Fuar standınızda kullanabileceğiniz bir diğer çözüm de tekerlekli taşınabilir yapısıyla istediğiniz yere götürebileceğiniz Poster LED ekranlardır.

Düşük bir maliyet ile ziyaretçilerin ilgisini maksimum şekilde çekmek ve doğru sayıda, doğru ölçülerde LED ekran uygulaması kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ledeksan LED teknolojileri olarak, planladığınız fuar standına en uygun LED ekranı uygulamak için uzman ekibimiz, tasarım anından fuar başlangıç zamanına kadar her türlü detay için sizinle iletişimde kalacak ve fuar süresince de her an teknik destek için bir personelimiz size hizmet verecektir. Bütün LED ekranlarımız Qiangli marka ve 3840 Hz yenileme hızına sahip tamamen kendi ithalatımız olup, üretim de kendi bünyemizde yapılmaktadır.

To Top