Dış Mekan LED Ekranda Parlaklığın Önemi

dis-mekan-led-ekranda-parlakligin-onemi

Dış Mekan LED Ekranda Parlaklığın Önemi

Dış Mekan LED Ekranda Parlaklığın Önemi 2021-12-06 10:47:43

Son yıllarda reklamcılık sektöründe gittikçe yaygınlaşan bir ürün olan LED Ekran ürünleri iki türe ayrılır. Dış mekan LED ekran ve İç mekan LED ekran olmak üzere ikiye ayrılan LED ekran ürünlerinde ürünler arasında bazı farklar bulunmaktadır. Dış mekan LED ekran ürünlerinde yüksek parlaklık, İç mekan LED ekran ürünlerinde ise yüksek yenileme hızı öne çıkmaktadır. Dış mekan LED ekran ürünlerinde parlaklığın yüksek olması oldukça önemlidir çünkü dış ortam koşullarında parlaklık ne kadar yüksek olursa güneş ışığına karşı o kadar net görüntü verebilir. İç mekan LED ekran ile Dış mekan LED ekran ürünleri arasındaki parlaklık farkı da yaklaşık 8 kat kadardır.

LED ekran sektöründe dünyada sayılı markalardan biri olan Qiang Li markası, dünyadaki en iyi üç LED panel markasından biridir. Dünyaca ünlü olan LED panel markası Qiang Li, sektördeki en kaliteli ürünlere sahiptir ve bu sayede Qiang Li LED panel kullanılan dış mekan LED ekran ürünlri daha uzun ömürlü olur ve yüksek yenileme hızı sayesinde istenen görüntüyü en iyi şekilde verebilir. Yüksek parlaklık ve yüksek yenileme hızıyla birleşen dış mekan LED ekran ürünleri size güneş ışığında en parlak ve net görüntüyü verir. Bu sayede gün boyunca LED ekranınız istediğiniz görsel veya video materyalini en net şekilde müşterilerinize aktarır. Yüksek parlaklığın bir diğer avantajı ise dikkat çekici olmasıdır. Açık hava reklamcılığında kullanılan dış mekan LED ekran ürünleri yüksek parlaklığı sayesinde çevresinden sıyrılarak öne çıkabilir ve hedef kitlenizin ürün veya hizmetlerinizi fark etmesini sağlar. Dış mekan LED ekran ürünlerinde parlaklık yaklaşık 5500-6000 nits civarındadır ve bu değer size gün ışığı ortamında sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı sağlar.

Eğer dış mekan kullanımı için dış mekan LED ekran yerine iç mekan LED ekran ürünü kullanırsanız gün ışığında görüntü alma konusunda yetersiz kalabilir ve LED ekranınız güneş ışığı karşısında sönük kalabilir. Açık havada, dış ortamda yalnızca dış mekan LED ekran ürünü kullanmanız gerekir. Aksi takdirde parlaklık açısından memnun kalmayacağınız sonuçlar alabilirsiniz. Dış mekan LED ekran ürünlerinde P5, P4, P3, P2.5 ürünlerimiz mevcuttur ve istediğiniz ölçüde en kaliteli ürünler kullanılarak üretimi mümkündür. 2 yıl parça değişim garantili LED ekran ürünleri ve LED ekran projelerinizde çözüm ortağınız ledeksan.com adresinde sizleri bekliyor!

To Top