Esnek (Flexible) Led Modül

esnek-led-modul

Esnek (Flexible) Led Modül

Esnek (Flexible) Led Modül 2022-08-09 12:47:57

Esnek led modül Led Ekranlarda dairesel şekil veya düzensiz şekiller oluşturabilmek için yaygın olarak kullanılan ileri teknoloji yenilikçi bir tasarımdır. Esnek led modüller iç bükey veya dış bükey olarak kullanılabileceği gibi tasarımcının hayal edebileceği herhangi başka bir şekil de oluşturulabilir. Esnek led (Flexible) modülü 90 derecelik herhangi bir açıda bükülebilir.

Yüksek kaliteli sürüş IC’si ve yenileme hızına sahip esnek led modüller aynı zamanda mükemmel renk bütünlüğüne sahiptir. Esnek led modüller P1.8mm, P2mm ve P2.5 mm gibi led aralıklarına sahiptir. Panel boyutları 160mm x 320mm ‘dir. Esnek led modüllerin üzerinde yüksek kalitede manyetik mıknatıslar bulunmaktadır. Mıknatıslı kullanımı montajı ve sökülüp takılma işlemini kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda önden servis imkanı da sunmaktadır.

1920hz ve 3840hz yenileme hızında üretilebilen esnek led modüllerde SMD1515 ledler bulunmaktadır.

Esnek led modüller kağıt şeklinde her iki eksenden de bükülebilmektedir. Led lambaları kırmadan bükülebilme yarıçapı 30cm’dir. Bir esnek led panel ne kadar kavisli olursa o kadar az güç kullanmaktadır. Bu nedenle tam güç çıkışı elde etmek için mümkün olduğunca esnekliğini az kullanmak gerekir.

Esnek led modüller sergi salonlarında yenilikçi çalışmaların tanıtımında kullanılabilir. Alışveriş merkezlerinde farklı tasarımlar ile dikkat çekiciliği arttırabilir veya otellerde müşterilere benzersiz eğlence deneyimleri sunmak için tasarlanabilir.

To Top