Led Poster Ekran Nedir?

led-poster-ekran-nedir

Led Poster Ekran Nedir?

Led Poster Ekran Nedir? 2022-06-18 09:44:48

Led poster, hem açık havada hem de içeride bilgi sunmak, ürün tanıtmak ve izleyicilerin dikkatini çekmek için kullanılan bir reklam sistemidir. Video ve dinamik içerik gösterimine dayalı led poster ekranlar geleneksel açıkhava reklam şekillerine göre daha avantajlıdır. Led poster ekranlar bir merkezden kontrol edilebilir ve geleneksel kağıt veya baskı formatlı reklam araçlarına göre bakım maliyetleri de daha düşüktür. Online olarak birkaç tıklama ile içeriği yenisini ile değiştirmek mümkündür.

 

Led poster ekranları bağımsız bir led ekran olarak kullanabileceğiniz gibi birden fazla poster led ekranı birbirine bağlayarak entegre olarak da kullanabilirsiniz. Böylece daha büyük bir led ekran olarak da kullanabilirsiniz. 

 

Bir çok yerde sabit bir led ekran kurmak mümkün olmayabilir. Bunun yerine Led Poster ekran kurmak daha kolay ve pratik bir çözüm olacaktır. Avm veya cadde mağazalarda müşteri dikkatini çekerek dinamik içerikleri gösterebilir ve bir adım daha ileri gitmeniz için ideal bir çözüm olacaktır.

 

Led poster ekranlar denge sağlayan entegre bir tabana sahip oldukları için herhangi bir yere sabitlemek gerekmez. İstenilen yere taşınabilir ve gerektiğinde monte edilebilir. Poster led ekranlara kolay taşıma için tekerlek eklenebilir.

 

Led poster ekranlar dikey formata sahiptir. Bu nedenle hazırlanacak içeriklerin dikey formatlı olması gerekir. Reklam veya tanıtım oluşturulduktan sonra uygun bir zaman aralığı seçilerek ne zaman oynatılacağı belirlenir ve led ekrana veriler yüklenir.

 

İstenilen ölçülerde led poster ekran yapılabileceği gibi genellikle 192 cm yüksekliğinde 64cm genişliğinde poster led kullanılmaktadır. Standart ölçülerde ki bir poster led ekran 1,23 m²'dir. Led posterler JPG, MP4, PNG ve WMV dahil olmak üzere bir çok resim ve video formatını destekler. Led ekranlarda dahili hoparlör yoktur ancak gerektiğinde kendi hoparlörünüzü bağlayabileceğiniz ve poster led ekranın üzerinde bulunan ses jakı bağlantı noktası vardır.

 

Led poster ekran programını Apple ve Google Play’den indirilebilir. Program kullanılarak WiFi üzerinden ve ayrıca HDMI bağlantı noktası kullanılarak PC veya Mac'iniz aracılığıyla led ekran kontrol edilebilir. Ayrıca led poster ekranınıza görüntülerinizi veya videolarınızı ünitenin arkasına bulunan USB bağlantı noktasını kullanarak da yükleyebilirsiniz. Ziyaretçilerin veya müşterilerin ekranları güncellemek için kullanılan yazılıma uzaktan erişimini engellemek için led ekranlarınıza şifre koruması ekleyebilirsiniz.

To Top