P2.5 İç Mekan LED Ekran

p2.5-ic-mekan-led-ekran

P2.5 İç Mekan LED Ekran

P2.5 İç Mekan LED Ekran 2021-10-17 00:26:50

Kapalı alan reklamcılığında etkin bir şekilde kullanılan iç mekan LED ekranlar yüksek çözünürlükleri nedeniyle en iyi kaliteyi sunmaktadır. İç mekan LED ekranların görüş açışının geniş olması, yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızına sahip olması çok net görüntü vermesine olanak sağlamaktadır. Düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü kullanımı ise iç mekan LED ekranların diğer ayırt edici özelliğidir. LED ekranlar en yakın izleme mesafelerine göre birbirinden ayrılır. Yüksek pikselli LED ekranlar yakından net görüntü verirken düşük pikselli LED ekranlar uzaktan net görüntü sağlayabilir.

P2.5 iç mekan LED ekranlarda en yakın izleme mesafesi 2-3 metreden başlamaktadır. P2.5 iç mekan LED ekranlar ile ürün tanıtım videoları, ürün görselleri ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimleri başarılı bir şekilde yansıtılabilmektedir. P2.5 iç mekan LED ekranı oluşturan LED paneller 16cm x 32 cm ölçülerinde ve her bir LED lambanın merkezden merkeze birbirine olan mesafesi de 2.5 mm’dir. LED'lerin birbirine olan mesafesinden dolayı da P2.5 iç mekan LED ekran olarak adlandırılmaktadır. SMD 2525 LED lambalardan oluşan P2.5 iç mekan LED paneller her birinin üzerinde 8192 adet LED lamba bulunur. Metrekarede ise 40.000 piksel bulunmaktadır. P2.5 iç mekan LED ekranlarda kullanılan LED panellerde ≥3840 Hz yenileme hızı ve 100.000 saat çalışma ömrü bulunur ve 600 cd parlaklık değerine sahiptir.

Görüntü çözünürlüğünü arttırdığından ve yakından daha iyi görüntü verdiğinden metrekarede bulunan piksel sayısı LED ekranlarda önemlidir. Görüntü çözünürlüğünü arttıran bir diğer etken ise LED ekranda kullanılan alıcı (Receiver) kartlardır. Alıcı (Receiver) kartların fazla kullanımı yenileme hızını arttırarak LED ekranın daha iyi bir görüntü vermesini sağlamaktadır. Sektörde 12. Yılımızı bitirirken Ledeksan olarak Qiang Li marka LED panellerin ithalatını yapıyoruz ve yüksek kalitede LED ekran ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Yaptırmayı planladığınız LED ekran için web sayfamızın ilgili bölümünden detaylı verileri inceleyebilir online sistemimiz ile 7/24 anlık fiyat teklifi alabilirsiniz.

To Top