P3 Dış Mekan LED Ekran

p3-dis-mekan-led-ekran

P3 Dış Mekan LED Ekran

P3 Dış Mekan LED Ekran 2021-12-09 14:21:24

Açık hava reklamcılığında etkin bir şekilde kullanılan dış mekan LED ekranlar IP65 yalıtım standartlarında olması nedeniyle olumsuz hava şartlarından etkilenmemektedir. Dış mekan LED ekranların ışık şiddetinin yüksek olması, yatayda ve dikeyde görüş açışının geniş olması, yüksek parlaklık ve yüksek yenileme hızına sahip olması güneş ışığında dahi net görüntü vermesine olanak sağlamaktadır. Düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü kullanımı ise dış mekan LED ekranların diğer ayırt edici özelliğidir. LED ekranlar en yakın izleme mesafelerine göre birbirinden ayrılır. Yüksek pikselli dış mekan LED ekran ürünler yakından net görüntü verirken düşük pikselli LED ekranlar uzaktan net görüntü sağlayabilir.

P3 dış mekan LED ekranlarda en yakın izleme mesafesi 3-4 metreden başlamaktadır. P3 dış mekan LED ekranlar ile ürün tanıtım videoları, ürün görselleri ve yüksek çözünürlüklü HD fotoğraf ve videolar başarılı bir şekilde yansıtılabilmektedir. P3 LED ekranı oluşturan LED paneller 16 cm x 32 cm ölçülerinde ve her bir LED lambanın merkezden merkeze birbirine olan mesafesi de 3 mm’dir. LEDlerin birbirine olan mesafesinden dolayı da P3 LED ekran olarak adlandırılmaktadır. SMD 1515 LED lambalardan oluşan P3 LED paneller herbirinin üzerinde 5408 adet LED lamba bulunur. Metrekarede ise 97344 piksel bulunmaktadır. ≥3840 Hz yenileme hızı ve 110.000 saat çalışma ömrü bulunur. Görüntü çözünürlüğünü arttırdığından ve yakından daha iyi görüntü verdiğinden metrekarede bulunan piksel sayısı LED ekranlarda önemlidir.

Görüntü çözünürlüğünü arttıran bir diğer etken ise LED ekranda kullanılan alıcı (Receiver) kartlardır. Alıcı (Receiver) kartların fazla kullanımı yenileme hızını arttırarak LED ekranın daha iyi bir görüntü vermesini sağlamaktadır. Sektörde 12. Yılımızı bitirirken Ledeksan olarak Qiang Li marka LED panellerin ithalatını yapıyoruz ve yüksek kalitede LED ekran ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Yaptırmayı planladığınız P3 dış mekan LED ekran için web sayfamızın ilgili bölümünden detaylı verileri inceleyebilir online sistemimiz ile 7/24 anlık fiyat teklifi alabilirsiniz.

To Top