P6.67 Dış Mekan LED Ekran

p6.67-dis-mekan-led-ekran

P6.67 Dış Mekan LED Ekran

P6.67 Dış Mekan LED Ekran 2021-10-09 08:57:53

Dış mekan LED ekran ürünleri açık hava reklamcılık sektöründe ve cadde, otoyol, meydan gibi geniş izleme alanlarında sıklıkla kullanılır. Dış mekan LED ekran ürünlerinden P6.67 dış mekan LED ekran ise geniş alanlarda uygun fiyatıyla tercih sebebidir. Uzun mesafede yoğun bir şekilde kullanılan P6.67 dış mekan LED ekran aynı zamanda sağlam ve uzun ömürlü bir dış mekan LED ekran ürünüdür. Dolayısıyla sizin için hem iyi bir reklam aracı hem de markanız için iyi bir yatırım niteliğindedir. Pratik yazılımı sayesinde istediğiniz görsel materyali, fotoğraf ve videoyu P6.67 dış mekan LED ekran ürünlerinde yansıtabilir ve müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Açık hava reklamcılığında etkin bir şekilde kullanılan dış mekan LED ekranlar IP 65 yalıtım standartlarında olması nedeniyle olumsuz hava şartlarından etkilenmemektedir. Dış mekan LED ekran ürünlerinin ışık şiddetinin yüksek olması, görüş açışının geniş olması, yüksek yenileme hızına sahip olması güneş ışığında dahi net görüntü vermesine olanak sağlamaktadır. Düşük enerji tüketimi ve uzun ömürlü kullanımı ise dış mekan LED ekran ürünlerin diğer bir ayırt edici özelliğidir. LED ekranlar en yakın izleme mesafelerine göre birbirinden ayrılır. Yüksek pikselli LED ekranlar yakından net görüntü verirken düşük pikselli LED ekranlar uzaktan net görüntü sağlayabilir. P6.67 dış mekan LED ekranlarda en yakın izleme mesafesi 6-7 metreden başlamaktadır. P6.67 dış mekan LED ekranlar ile ürün tanıtım videoları, ürün görselleri başarılı bir şekilde yansıtılabilmektedir. P6.67 LED ekranı oluşturan LED paneller 16cm x 32 cm ölçülerinde ve her bir LED lambanın merkezden merkeze birbirine olan mesafesi de 5 mm’dir. LEDlerin birbirine olan mesafesinden dolayı da P6.67 LED ekran olarak adlandırılmaktadır.

SMD 2525 LED lambalardan oluşan P6.67 LED paneller herbirinin üzerinde 1152 adet LED lamba bulunur. Metrekarede ise 20.736 piksel bulunmaktadır. ≥1920 Hz yenileme hızı ve 100.000 saat çalışma ömrü bulunur. Görüntü çözünürlüğünü arttırdığından ve yakından daha iyi görüntü verdiğinden metrekarede bulunan piksel sayısı LED ekranlarda önemlidir. Görüntü çözünürlüğünü arttıran bir diğer etken ise LED ekranda kullanılan alıcı (Receiver) kartlardır. Alıcı (Receiver) kartların fazla kullanımı yenileme hızını arttırarak LED ekranın daha iyi bir görüntü vermesini sağlamaktadır. Sektörde 12. Yılımızı bitirirken Ledeksan olarak Qiang Li marka LED panellerin ithalatını yapıyoruz ve yüksek kalitede LED ekran ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Dış mekan LED ekran ürünleri için web sayfamızın ilgili bölümünden detaylı verileri inceleyebilir online sistemimiz ile 7/24 anlık fiyat teklifi alabilirsiniz.

To Top