Sektörde Dünya Markası Qiangli ile Marka Ortaklığımız

sektorde-dunya-markasi-qiangli

Sektörde Dünya Markası Qiangli ile Marka Ortaklığımız

Sektörde Dünya Markası Qiangli ile Marka Ortaklığımız 2022-03-12 09:42:31

LEDEKSAN olarak yıllardır LED ekran sektöründe hizmet vermeye devam etmemizin ve son yıllarda marka değerimizin giderek artmasının bazı sebepleri var. Başarılı bir ekip, başarılı altyapı ve reklam gücü bunlardan birkaçı. Ancak bir başka sebebi de elbette kaliteli ürün. Qiangli ile yürüttüğümüz marka ortaklığımız sayesinde, müşteriler her zaman en iyi ürüne ulaşıyor ve uzun vadede oluşabilecek ürün şikayetleri de minimuma indirilmiş oluyor. Hem Avrupa genelinde hem de dünya çapında en ünlü markalardan biri olan Qiangli, LED ekran sektörünün en başarılı ürünlerini üretiyor. LEDEKSAN olarak bizler ise, Türkiye Distribütörlüğü sorumluluğunu üstlenerek tüm Türkiye'ye tedarik sağlıyor ve müşterimize tam destek veriyoruz.

LED ekran sektöründe Çin'in en büyük fabrikalarından birine sahip olan ve 2004 yılında kurulmuş olan Qiangli, 250.000 metrekarenin üstündeki fabrika alanı ve 2.000'den fazla çalışanıyla tüm dünya geneline ürünlerini sunuyor. Yıllar geçtikçe büyümeye devam eden Qiangli, 2010 yılında sektör liderlerinden biri haline gelerek Çin'in en büyük ihracat yapan şirketlerinden birine dönüştü. Müşteri hizmetleri anlamında da tüm dünyaya "24 saat içinde geri dönüş" prensibiyle destek sağlayan Qiangli, LED ekran sektörü içinde pek çok ürün çeşidini kullanıcıyla buluşturuyor.

Hem dış mekan hem de iç mekan ürünlerde Q-Pro serisiyle öne çıkarak, yüksek yenileme hızı ve yüksek kalite ile kullanıcılara en iyi deneyimi sunuyor. Dış mekan ürünlerinde P2.5 ile başlayarak, P3, P4, P5, P6.6 ve P10 ürünleriyle çeşitlilik sunuyor. Dış mekan ürünlerinde su geçirmezlik sertifikası sayesinde her türlü dış ortam koşuluna uyumlu çalışma imkanı sunuyor. İç mekan ürünlerinde ise P0.8 ile başlayarak, P1, P1.2, P1.3, P1.5, P1.6, P1.8, P2, P2.5 ve P3 ürünleriyle çeşitlilik sunuyor. Sağladığı yüksek yenileme hızlarıyla da iç mekan ürünlerinde en canlı görüntüleri sizlere sunuyor.

To Top